O nás

Tradícia a história našej kvality sprevádza všetko, čo robíme.

Výrobcom okenných fólii LLumar je Eastman Chemical Company, významná svetová spoločnosť v oblasti chémie, ktorú založil George Eastman z firmy Eastman Kodak v roku 1920. Spoločnosť Eastman je výrobcom širokého spektra moderných chemických materiálov, ktoré sa nachádzajú v tisícoch výrobkov bežnej spotreby v domácnostiach aj vo výrobnej spotrebe.

Eastman disponuje jedným z najväčších a najvyspelejších závodov na výrobu okenných fólií na svete. Produkty z tohto závodu slúžia zákazníkom v takmer 100 krajinách celého sveta. Prelomom v histórii značky bol rok 1956, kedy Julius Hermes prvýkrát uviedol značku LLumar na trh. Július Hermes, známy ako vynálezca farbeného polyesteru sa pričinil o to, že tento priemysel sa stal odvtedy prosperujúcim odvetvím až do dnešných čias.

Značka LLumar bola na Slovensku založená v roku 1993. Portfólio našich produktov zahŕňa kompletnú radu autofólií, okenných fólií pre domové a obchodné priestory, bezpečnostné fólie, anti-grafiti fólie a dekoratívne fólie.

Naše zásady kvality nás posúvajú každý deň. Je to niečo, na čo sa môžete spoľahnúť a vidieť, v každom našom produkte.


O značke LLumar

Fólie LLumar pomáhajú chrániť Váš domov, podnikanie a automobily na celom svete.

Viac

O výrobcovi

Jeden z vedúcich výrobcov vysokovýkonných okenných fólií.

Viac

Spoločenská udržateľnosť

Náš záväzok voči prírode - Každý deň sa snažíme robiť zmeny k lepšiemu s produktami, ktoré zlepšujú kvalitu života a prostredia, v ktorom žijeme.

Viac

Odborné asociácie

Sme hrdým členom mnohých odborných asociácií

Viac