Spoločenská udržateľnosť

Uvedomujeme si, že prírodné zdroje sú vyčerpateľné, ale ľudské potreby nie. Našim cieľom je pozitívne meniť svet k lepšiemu pomocou produktov, ktoré zlepšujú život, komunity a prostredie, v ktorom žijeme. Spoločenskú udržateľnosť neberieme na ľahkú váhu. Je to zásadná súčasť nášho podnikania.

Prečítajte si viac o značke LLumar, jednej z najuznávanejších značiek vysoko kvalitných okenných fólií.

Viac o nás!

Ak ste pripravení pozrieť sa na svet v novom svetle, sme tu, aby sme Vám ukázali Vaše možnosti.

To znamená, bezpečnú výrobu našich produktov tak, aby sa minimalizovala spotreba energie a prírodných zdrojov. Napríklad naše architektonické fólie sa stávajú uhlíkovo neutrálne za menej ako dva mesiace po inštalácii - to znamená, že palivo použité pri jeho výrobe, ani prispelo, ale ani neznížilo množstva uhlíka v atmosfére. Avšak poskytujeme 14 rokov naviac zníženie emisií skleníkových plynov, čo je vysoký nadštandard v životnom cykle produktu.

Agentúra US Environmental Protection Agency (EPA), ocenila Eastman Chemical Company titulom Partner roka 2013 ENERGY STAR za strategické riadenie a zvyšovanie energetickej účinnosti. Sme hrdí na náš pokrok, ale vieme, že máme stále čo zlepšovať.

Eastman je aktívnym účastníkom programu US Department of Energy "Save Energy Now LEADER" je tiež EPA / DOE ENERGY STAR ® Partner, presadzuje výhody ENERGY STAR a súvisiace nástroje.

Pomocou tejto spolupráce, spoločnosť Eastman zlepšila svoju energetickej efektivitu, ušetrila financie a pomáha chrániť životné prostredie pre budúce generácie. Eastman je jediná chemická spoločnosť, ktorá má česť byť pomenovaná ENERGY STAR Partner roka viac ako raz - titul získala v rokoch 2012 a 2013

V Eastman, udržateľnosť je cesta trvalého zlepšovania. Dnes. Zajtra. A pre budúce generácie.


O značke LLumar

Okenné fólie LLumar pomáhajú chrániť a zlepšovať život v domovoch, obchodoch či autách na celom svete.

Ukázať viac

O výrobcovi

Popredný svetový výrobca kvalitných a stabilných okenných fólií.

Ukázať viac

Spoločenská udržateľnosť

Náš záväzok voči budúcnosti - Každý deň sa snažíme našimi produktami zlepšovať život a prostredie ľudí.

Ukázať viac