SIEŤ NAŠICH APLIKÁTOROV

Sieť úspešných a nezávislých podnikateľov a živnostníkov - buďte jeho súčasťou.

Ak sa pridáte k nášmu tímu, mali by ste poznať dôležité rozdiely, ktoré nás odlišujú od všetkých ostatných. S viac ako 55 ročnou tradíciou v odvetví sú okenné fólie LLumar® známe svojou kvalitou, hodnotou a vlastnosťami. Naši aplikátori si cenia najmä trvácnosť a vysokú výkonnosť okenných fólií, ktorá vedie k pozitívnym odporúčaniam klientov. Ak hľadáte uznávanú značku a víziu rastu, obráťte sa na LLumar!


Marketingová podpora

LLumar je 100% odhodlaný pomôcť Vám uspieť. Ponúkame marketingovú podporu, materiály a poradenstvo, ktoré Vám privedie zákazníkov.

Prihláška pre aplikátora

Posuňte svoje podnikanie do ďalšej úrovne s okennými fóliami LLumar. Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou silného tímu patriaceho medzi najlepších aplikátorov na svete.

Prihlásťe sa teraz

LLumar PrecisionCut® System

Ušetríte čas a zvýšite efektívnosť s naším novým inovatívnym nástrojom na rezanie fólií - iba od firmy LLumar.

Ukázať viac

Školenia pre aplikátorov

Dozviete sa všetko o aplikácií okenných fólií. LLumar poskytuje jedno z najkomplexnejších školení v odvetví.

Ukázať viac

Staňte sa súčasťou siete aplikátorov LLumar

Odmena za pridanie sa k týmu LLumar môže byť Vaša už dnes. Dlhý zoznam výhod zahŕňa provtriedne vysoko účinné produkty a celosvetovú sieť distribútorov a aplikátorov. Poskytneme Vám marketingovú podporu, ktorá privedie zákazníkov až k Vašim dverám a technické vzdelanie, aby ste vedeli poskytovať profesionálne služby. Načo ešte čakať? Kontaktujte nás ešte dnes.

Viac informácií