Stojíme si za našimi produktami

S našimi vysoko prvotriednymi fóliami získavate aj prvotriednu záruku.

Máme silný záväzok voči excelentnej operatíve a vývoju produktov, ktoré priamo zodpovedajú požiadavkám trhu. Je to záväzok vyrábať vysoko high-tech kvalitné okenné fólie. Záväzok najvyššej úrovne proefsionálnej aplikácie. A záväzok voči Vašej absolútnej spokojnosti pomocou našej garancie.

Kvalita, ktorej môžete dôverovať

Viac ako 55 rokov skúseností vo výrobe okenných fólií, investície do strojov a technológií a školenie zamestnancov zabezpečujú značke LLumar vedúce miesta na trhu. Naše okenné fólie LLumar sú vyrábané v U.S.A. Výrobné kapacity zahŕňajú farebenie, metalízu, ochranné vrstvy a laminovanie.

Školení aplikátori

Najlepšie fólei si vyžadujú najlepších aplikátorov. Ani tie najkvalitnejšie okenné fólie by nedosahovali požadované výsledky, ak nie sú profesionálne aplikované. Aplikátori LLumar prešli školením a stali sa odborníkmi v najnovších technikách aplikácie a zákazníckeho servisu.

Prvotriedna záruka

Stojíme si za našimi produktami s našou prvotriednou zárukou. Výrobca a dodávateľ poskytujú na fólie LLumar® až 10 ročnú záruku na praskanie, delamináciu a demetalizáciu, v závislosti od typu fólie. Životnosť fólie je za bežných podmienok viac ako 15 rokov, pričom fólie LLumar® sú chránené voči vplyvu UV lúčov nielen v lepidle ale aj v hmote fólie, čo značne predlžuje ich životnosť a účinnosť. Naši obchodní partneri sú každoročne preškolovaní špecialistami od výrobcu. Spýtajte sa nášho aplikátora alebo zástupcu pre záruku na jednotlivé produkty.