Priehľadné autofólie

Vaša neviditeľná ochrana pred UV žiarením a teplom.

Vedeli ste, že okenné fólie nemusia byť tmavé, aby boli efektívne?

Možno to prekvapí aj Vás - ale okenné fólie nemusia byť tmavé, aby boli účinné. Môžu byť takmer neviditeľné -a zároveň poskytovať všetky výhody ako znižovanie škodlivých ultrafialových (UV) lúčov či nahromadeného tepla. Hoci všetky okenné fólie Llumarposkytujú ochranu pred UV žiarením, fólia AIR80 priehľadná fólia je určená najmä ľuďom, ktorý nechcú, aby ich okná boli tmavšie alebo im to nepovoľuje zákon. Aj keď je priehľadná a takmer neviditeľná, okenná fólia Llumar AIR 80 blokuje viac ako 99% škodlivých UV lúčov, ktoré sú hlavnou známou príčinou rakoviny kože a predčasného starnutia pokožky, taktiež spôsobujú blednutie a praskanie automobilového interiéru.

Znížením zahrievania v aute, budete jazdiť vo väčšom pohodlií a zistíte, že nemusíte používať klimatizáciu tak často ako pred tým. A keď zapadne slnko, vysoká optická priepustnosť a nízka reflexívnosť Llumar AIR 80 nebude nebude znižovať Vašu viditeľnosť počas jazdy v noci. Llumar AIR 80 využíva nano-keramickú technológiu na dosiahnutie svojej mimoriadnej ochrany. Navrhnuté s ohľadom na elektronické príslušenstv vo Vašom vozidle, neovplyvňuje dosah mobilných telefónov, rádia, radarové detektory či globálnych navigačných systémov.

Továrensky nainštalované tónované sklá vs. vysoko účinné okenné fólie

Medzi tónovaným sklom a fóliou je veľký rozdiel: továrensky vyrobené tónované sklá poskytujú súkromie, ale nedokážu poskytnúť komplexnú solárnu ochranu ako okenné fólie. Keďže pasažiermi na zadných sedadlách SUV či minivanov sú najmä malé deti, alebo domáce zvieratká, je dôležité vedieť, že okenné fólie LLumar môžu byť aplikované na ochranné sklá, aby zabezpečili ochranu pred UV lúčmi. Nehovoriac o tom, že pre každého bude jazda autom pohodlnejšia, keďže autofólie LLumar dokážu znížiť teplotu interiéru až o 1°C.

Hrdo vyrobené v USA, trvácne a bez potreby akejkoľvek mimoriadnej údržby. Ak sú okenné fólie profesionálne aplikované, ich trvácnosť je krytá zárukou. Naša doživotná záruka* garantuje, že sofistikovaná technológia zabráni fólií v zmene farby, vzniku bublín, praskaniu či odlepovaniu, tak dlho, kým budete vlastniť Vaše auto.

*Platia niektoré obmedzenia; kontaktujte autorizovaného aplikátora pre detaily záruky.

Preskúmajte naše portfólio autofólií a zistite, čo Vám LLumar môže ponúknuť.

Viac autofólií

Aplikácia a záruka

Autofólie LLumar sú profesionálne aplikované zaškolenými aplikátormi a kryté jednou z najlepších záruk v odvetví.

Viac informácií

Produktová dokumentácia

Ak chcete vidieť jedinečné vlastnosti našich autofólií v číslach, tu nájdete všetko, čo potrebujete. Dokument je v anglickom jazyku.

Stiahnuť

Kontaktujte nás

Vyberte si svojho najbližšieho aplikátora autofólií LLumar.

Kontakt