Okenné fólie na budovy

Odporúčané architektami a designérmi z celého sveta.

Okenné fólie na budovy

Doma, v práci, reštaurácií, obchode, hotely, škole či na akeľkovek inej budove, ktorá je vystavená slnečnému žiareniu - okenné fólie LLumar pomáhajú miliónom ľudom šetriť energiu a zároveň žiť vo väčšom pohodlí a bezpečnosti.


Protislnečné okenné fólie

Protislnečné okenné fólie LLumar sú navrhnuté pre aplikáciu na obchodných aj domových priestoroch. Ničia škodlivé ultrafialové žiarenie, redukujú teplo, zvyšujú energetickú efektívnosť a vylepšujú design a vzhľad.

Ukázať viac

Fólie šetriace energetické náklady

Fólie šetriace energetické náklady LLumar dokážu zvýšiť výkkonosť takmer každého skla a výrazne redukujú spotrebu energie.

Ukázať viac

Bezpečnostné okenné fólie

Bezpečnostné fólie LLumar na budovy poskytujú priehľadnú a zároveň silnú vrstvu ochrany, ktorá pomáha udržať sklo na mieste, ak sa rozbije náhodne, kvôli počasiu, explózií či vandalizmu.

Ukázať viac

Dekoratívne okenné fólie LLumar® iLLusions™

Dekoratívne fólie LLumar vytvárajú dojem exkluzívneho rezaného skla. Sú dostupné v rôznych vzoroch, štruktúrach a textúrach a naviac sa dajú ľahko odstrániť a nahradiť, ak sa rozhodnete zmeniť design vo Vašom domove či práci.

Ukázať viac

Ako fungujú okenné fólie LLumar?

Prečítajte si, ako okenné fólie LLumar pomáhajú kontrolovať slnečné lúče, zvyšovať energetickú efektívnosť a znižovať teplo a žiarenie.

Ukázať viac