Protislnečné fólie

Kontrolujte slnečné lúče, ochlaďte Váš interéer a zároveň ušetrite.

Výrazná úspora. Rýchla návratnosť. Múdra investícia.

Protislnečné fólie LLumar sú určené na domáce a komerčné aplikácie, v priestoroch, ktoré sú vystavené vysokým dávkam ultrafialových lúčov a žiarenia, a tým nebezpečenstvu blednutia materiálov v interiéri. Určené sú zároveň pre priestory, kde je nutné strážiť energetickú úspornosť, a zároveň je prínosom nový interérový design, ktorý aplikáciou protislnečných fólií vznikne. Architektonické protislnečné fólie LLumar zabezpečujú:

Nižšie nároky na energiu – Okenné fólie LLumar znižujú straty tepla cez okenné sklá tým, že zlepšujú izolačnosť skiel až o 92 percent.  V teplejších klimatických pásmach naopak znižujú potreby energie na klimatizáciu miestností práve tým, že odrážajú slnečné teplo a znižujú jeho prestup do miestnosti až o 82%.

Blokujú horúčavu a žiarenie – Okenné fólie Lumar pomáhajú vyrovnávať teplotnú nerovnováhu v budove, zvyšujúc komfort a nepríjemný slnečný jas.

Znižujú blednutie materiálov – Okenné fólie LLumar zabraňujú vniknutiu až 99% škodlivých ultrafialových lúčov spôsobujúcich blednutie textílií, zariadenia a tovaru vystaveného vo výkladoch obchodov.

Zlepšujú vzhľad – Okenné fólie LLumar dávajú nový vzľad fasádam budov , ktoré získavajú vyšší štandard za relatívne nízku cenu oproti štandardným rekonštrukčným prácam. Ich aplikácia je možná za plnej prevádzky administratívnych i obytných budov.

Zvyšujú štandard súkromia – Okenné fólie LLumar púšťajú svetlo do miestnosti ale zároveň poskytujú súkromie počas dňa. Na to sú určené rôzne typy matných fólií a fólií dekoratívnych.

Vyberte si z nášho širokého portfólia okenných fólií na budovy, ktoré môžu vylepšiť Váš projekt.

Viac okenných fólií na budovy

Aplikácia a záruka

Autofólie LLumar sú profesionálne aplikované zaškolenými aplikátormi a kryté jednou z najlepších záruk v odvetví.

Viac informácií

Kontaktujte nás

Vyberte si svojho najbližšieho aplikátora okenných fólií LLumar.

Kontakt
z