Ako fungujú okenné fólie na budovy?

Pomoc pri kontrole slnečných lúčov je len začiatok.

Koncept je jednoduchý. Výsledky sú úžasné.

Okenná fólia je vyrobená zo silného polyesteru, opracovaná povrchovo na množstvo spôsobov za účelom zlepšiť vzhľad a vlastnosti sklenených plôch. Z jednej strany je opatrená nepoškrabateľnou vrstvou a na druhej strane je vrstva lepidla, ktorá umožňuje priľnutie fólie ku sklenému povrchu.

Architektonické okenné fólie umožňujú prestup slnečnej energie do obytných priestorov, pričom pomáhajú zvyšovať izolačné schopnosti skla. Zároveň dávajú obrovské možnosti dekoratívneho využitia alebo podstatne redukujú bezpečnostné riziká spojené s použitím krehkého skla v interéri.

Protislnečné fólie pre domácnosti a komerčné priestory pomáhajú znižovať prestup slnečného tepla a z toho plynúceho diskomfortu a zároveň predchádzať škodám z vplyvu na našu pokožku či predmety v interieri.

Bezpečnostné fólie sú niekoľkonásobne hrubšie ako štandardné fólie a poskytujú veľmi dobrú prekážku pre vniknutie do priestoru. Zároveň sú účinné v prípade silných prírodných javov, ako sú tornáda, zemetrasenia, či explózie, kedy zabraňujú, aby sa úlomky skla stali nebezpečnými pre okolie.

Vyberte si z nášho širokého portfólia okenných fólií na budovy, ktoré môžu vylepšiť Váš projekt.

Viac okenných fólií na budovy