Výhody okenných fólií

Doma, v práci alebo v aute, LLumar pomáha ľuďom žiť vo väčšom pohodlí, bezpečnosti a štýle.

Nováčik v okenných fóliách?

Pre majiteľov automobilov

No nieje to úžasné: Autofólie LLumar prichádzajú v rôznych odtieňoch, pričom odrážajú viac ako 99% ultrafialového (UV) žiarenia, znižujú teplotu a redukujú intenzitu slnečného žiarenia. Budete vyzerať zdravšie. Cítiť sa lepšie. Jazdiť bezpečnejšie. Precíte ten zážitok z jazdy - budete chciet nastúpiť do auta a vyraziť na cestu viac než kedykoľvek predtým.

Viac informácií

Okenné fólie LLumar

Počas dňa prenikajúce svetlo do Vášho domova urobí niektoré miestnosti neobývateľné vďaka nahromadeniu tepla a slnečného žiarenia. Vyhrnte žalúzie, odostrite závesy a nechajte svetlo opäť preniknúť do hĺbky Vášho domova. Okenné fólie LLumar pomáhajú výrazne znížiť teplotu a intezitu slnečného žiarenia, takže si znova môžete užívať komfort a pohodlie týchto miestností bez akýchkoľvek obmedzení vrátane sledovania televíze a súčasne chrániť seba aj svoju rodinu od škodlivého UV žiarenia.

Viac informácií

Pre architektov & dizajnérov

Vaša kreativita nemá hranice. Spoločnosť LLumar Vám preto poskytuje paletu vzorov okenných fólií pre Vašu prácu. Vytvorte si vlastné pracovné prostredie použitím odtieňov, textúr a vzorov. Kontrolujte intenzitu slnečného žiarenia, aby ste zvýšili produktivitu práce.

Viac informácií

Pre majiteľov & prevádzkovateľov obchodných priestorov

Zachovanie spokojnosti súčasných nájomníkov a prilákanie nových zákazníkov zahŕňa mnoho faktorov medzi ktoré patrí aj kontrola intenzity slnečného žiarenia prenikajúceho do budovy — ktoré zapríčiňuje nadmerné prehrievanie a žiarenie — čím zvyšuje počet sťažností od nájomníkov. Okenné fólie LLumar vytvárajú príjemnejšie pracovné podmienky. Kontrolovaním intenzity slnečných lúčov dokážu okenné fólie LLumar zredukovať koncentráciu tepla, odstrániť nežiaduce žiarenie a znížiť energetické náklady — takže sú všetci štastní.

Viac informácií