Zníženie energetických nákladov od LLumaru

Buďte zelený! Úsporné energetické fólie LLumar Vám pomôžu ušetriť peniaze a životné prostredie.

Energeticky úsporné okenné fólie LLumar môžu zvýšiť výkon takmer všetkých zasklievacích systémov, čo výrazne znižuje spotrebu energie a dopytu v čase špičky, čím sa znižujú emisie uhlíka.

Profesionálne energetické audity odhadujú, že budovy v ktorých boli dodatočne nainštalované energeticky úsporné okenné fólie LLumar získali ročné úspory na energiách až vo výške 15%. Čo znamená, že návratnosť investície môže byť dosiahnutá za menej ako tri roky.

Je Vaša budova zelená?
Americké ministerstvo energetiky odhaduje, že z jednej tretiny je chladiaci systém budovy zaťažený práve tepelnými ziskami plynúcimi z okien, a takmer 75% zo všetkých existujúcich okien nie je energeticky efektívnych. LLumar ponúka proces, Energetický audit, ktorý využíva aj Americké ministerstvo energetiky na analýzu toho ako môžu energeticky úsporné okenné fólie LLumar zvýšiť účinnosť zabezpečenia výrazných úspor a rýchlej návratnosti investície.

Ako jedna z popredných svetých značiek okenných fólií podporoval LLumar po desaťročia kultové, verejne známe budovy po celom svete s preukázateľnými výsledkami.

Viac pre architektov & dizajnérov

Aplikácia a záruka

Okenné fólie Llumar sú odborne inštalované vyškolenými technikmi a opierajú sa o jednu z najlepších záruk v odvetví.

Viac informácií

Kontaktujte nášho obchodného zástupcu

Náš obchodný zástupca Llumar Vám rád pomôže s Vašim stavebným projektom.

Kontaktujte nás