Ochrana proti rozbitiu

Ochrana proti vonkajším hrozbám

Vonku na nás číha častokrát aj nebezpečenstvo. Kriminalita, vandalizmus, terorizmus, prírodné katastrofy a každodenné nehody sú reálnymi obavami pre majiteľov a manažérov obchodných a verejných budov. Komplexný bezpečnostný plán ponúkajúci niekoľko vrstiev ochrany je najlepší možný spôsob ako zabezpečiť najvyššiu úroveň Vašej bezpečnosti.

Ochranné a bezpečnostné fólie LLumar môžu hrať kľúčovú úlohu v tomto pláne, pôsobia totiž ako prvá línia obrany. Vyrobené z hrubého, vysokovýkonného polyesteru viazaného silnými priľnavými látkami poskytujú ochranné a bezpečnostné fólie LLumar opticky číru, ale výkonnú bariéru proti útokom, ktorá pomáha držať sklo pohromade.

Nebezpečenstvo veterných trosiek, seizmických porúch, a náhodných kolízií sa možné výrazne znížiť. Ochranné a bezpečnostné fólie LLumar sú tiež ideálne pre použitie vo vysoko frekventovaných oblastiach s oknami alebo inými povrchmi náchylnými k rozbitiu, krádežiam alebo vandalizmu.


Ťažko testované po celom svete
Vhodné pre širokú škálu aplikácií ponúka LLumar ochranné a bezpečnostné fólie spĺňajúce viaceré certifikáty a testovacie normy v Spojených štátoch, Európe a na celom svete, vrátane:

  • ANSI Z97.1 & CPSC 16 CFR 1201 Cat I & II
  • General Services Administration (GSA) & United Facilities Criteria (UFC)
  • ASTM Large Missile Level C & Small Missile Requirements
  • Factory Mutual FM Approvals 4350 Small Missile EN356, Level P2A

Flexibilné použitie
Od firemného a maloobchodného predaja až po pohostinnosť a vzdelávacie aplikácie, vysokovýkonné bezpečnostné fólie LLumar Vám pomôžu kontrolovať nebezpečenstvo a škody spôsobené rozbitím skla v nových projektoch a renováciách. Silné ochranné a bezpečnostné fólie LLumar ponúkajú širokú škálu solárnych a estetických riešení dopĺňajúcich požiadavky akéhokoľvek komerčného projektu.

Ako jedna z popredných svetých značiek okenných fólií podporoval LLumar po desaťročia kultové, verejne známe budovy po celom svete s preukázateľnými výsledkami.

Viac pre architektov & dizajnérov

Aplikácia a záruka

Okenné fólie Llumar sú odborne inštalované vyškolenými technikmi a opierajú sa o jednu z najlepších záruk v odvetví.

Viac informácií

Kontaktujte nášho obchodného zástupcu

Náš obchodný zástupca Llumar Vám rád pomôže s Vašim stavebným projektom.

Kontaktujte nás