Okenné fólie s UV ochranou a solárnou reguláciou

Pomáhajú chrániť nájomníkov a nábytok pred škodlivým UV žiarením.

Slnečné svetlo prúdiace cez okno kancelárie rozjasní miestnosť, zväčší priestor a zefektívni rozmiestnenie zamestnancov v ňom. Niečo na tom bude, že denné svetlo dáva všetkým lepšie a produktívnejšie rozpoloženie mysle, ale je tu aj temná stránka slnečného žiarenia v kancelárií.

Obyčajné okná dostatočne neblokujú ultrafialové (UV) žiarenie, ktoré môže spôsobiť rozsiahle škody - vrátane začínajúcej rakoviny kože. Slnečné ultrafialové lúče sú tiež hlavnou príčinou blednutia v interiéroch, ktoré ničia najmä nábytok, podlahy, obklady stien, umelecké diela a fotografie. Maloobchodné predajne sú obzvlášť náchylné k poškodeniu UV žiarením, pretože tovar vo výkladoch je viac náchylný k poškodeniu a vyblednutiu.

Kým bežné sklo ponúka malú alebo žiadnu ochranu proti UV žiareniu, okenné fólie poskytujú túto výhodu a to za zlomok nákladov iných alternatív s UV filtrom.

Okenné fólie LLumar so solárnou reguláciou potláčajú ultrafialové lúče tým, že blokujú viac ako 99 percent škodlivého UV žiarenia, čím chránia naše telo pred kožnými chorobami a fotosenzitivitou.
Okenné fólie sú odporúčané Nadáciou pre Výskum rakoviny kože ako súčasť komplexného programu starostlivosti o pleť.

Okenné fólie s UV ochrannou verzus alternatívy

V porovnaní s alternatívnymi investíciami, ktoré blokujú ultrafialové (UV) žiarenie, ako sú závesy, rolety a markízy, naše UV filmy nevytvárajú tmavé prostredie a neblokujú pohľad na okolitý svet.

Okenné fólie LLumar so solárnou reguláciou sú k dispozícii v rôznych odrazoch a odtieňoch, čo umožňuje obyvateľom vychutnať si prirodzené svetlo bez nežiaduceho UV, tepla a oslnenia. Mnoho architektov používa solárnu reguláciu okenných fólií na zvýšenie denného svetla.

Niektoré náhradné okná majú špeciálne náterové vrstvy na ochranu pred UV žiarením, ale totálna náhrada pre komerčnú výstavbu je častokrát príliš nákladná. Okenné fólie LLumar so solárnou reguláciou sú približne o 80 až 90 percent lacnejšie ako výmena okien a aplikačný proces je menej rušivý.

Ako jedna z popredných svetých značiek okenných fólií podporoval LLumar po desaťročia kultové, verejne známe budovy po celom svete s preukázateľnými výsledkami.

Viac pre architektov & dizajnérov

Aplikácia a záruka

Okenné fólie Llumar sú odborne inštalované vyškolenými technikmi a opierajú sa o jednu z najlepších záruk v odvetví.

Viac informácií

Kontaktujte nášho obchodného zástupcu

Náš obchodný zástupca Llumar Vám rád pomôže s Vašim stavebným projektom.

Kontaktujte nás