Zvýšenie komfortu a produktivity so solárnou ochranou okenných fólií

Okenná fólia verzus výmena okien - úspory sú značné.

Ak uvažujete nahradiť súčasný zasklievací systém s tónovanými oknami, je tu lacnejšia a efektívnejšia alternatíva o ktorej by ste mali vedieť: Solárna regulácia okenných fólií LLumar.

Použitie okenných fólií (odtieňu) na okná poskytuje nákladovo efektívnu možnosť, ktorá zvýšuje pohodlie nájomíkov a zamestnancov nehnuteľnosti. Nedávna štúdia uvádza, že 80% administratívnych pracovníkov má problémy sa sústrediť, ak je teplota vyššia, než je obvyklé. A takmer dve tretiny tvrdia, že vykonávajú typické úlohy až o 25% dlhšie.

Okrem zníženia tepla v budove, okná chránené solárnou reguláciou LLumar umožňujú prirodzený dopad svetla bez oslnenia. Odkryté žalúzie a rolety znižujú potrebu svietidiel a stropného osvetlenia - znížujú náklady - a zároveň pomáhajú obyvateľom zachovať tak vytúžené spojenie s prírodou.
 

Vychlaďte si kanceláriu so solárnou reguláciou okenných fólií LLumar

Znížením tepla a slnečnej energie, okná tónované s okennými fóliami Llumar so solárnou reguláciou môžu pomôcť "vyrovnať sa" s teplými a studenými bodmi vo Vašej budove. Výsledkom je viac spokojných nájomníkov a väčšie pohodlie zamestnancov.

Funguje to aj pri získavaní prémiových nájomníkov, ktorí čoraz viac hľadajú udržateľné pracovné prostredie a "zelené inovácie", ktoré im môžu poskytnúť overené úspory energie.

Pri porovnaní nákladov je dôležité si uvedomiť, že najnovšia technológia solárneho ovládania okenných fólií stojí len zlomok z toho, čo by ste dali za výmenu okien, a pracuje na znížení záťaže HVAC (systému kúrenia, ventilácie a klimatizácie).

Ako jedna z popredných svetých značiek okenných fólií podporoval LLumar po desaťročia kultové, verejne známe budovy po celom svete s preukázateľnými výsledkami.

Viac pre architektov & dizajnérov

Aplikácia a záruka

Okenné fólie Llumar sú odborne inštalované vyškolenými technikmi a opierajú sa o jednu z najlepších záruk v odvetví.

Viac informácií

Kontaktujte nášho obchodného zástupcu

Náš obchodný zástupca Llumar Vám rád pomôže s Vašim stavebným projektom.

Kontaktujte nás