Ochránte lak Vášho auta

Ochranná autofólia laku chráni pred hocičím čo Vám cesta hodí do "cesty".

Udržte vzhľad Vášho automobilu dlhšie ako nový s ochrannými autofóliami LLumar.

Prvý škrabanec bolí vždy najviac, tak predíďte bolesti a udržte vzhľad Vášho automobilu dlhšie ako nový s najodolnejšou autofóliou na trhu na ochranu laku. Vysoký lesk, prakticky neviditeľná ochrana, autofólie LLumar ochrána Váš lak pred škodami z každodenného riadenia.

Neprekonateľná obrana proti cestnému odpadu:

  • Kamene a štrk
  • Cestné nečistoty
  • Zimná soľ a piesok

S výnimočnou kvalitou a čistotou je celková životnosť autofólií LLumar až o 33% väčšia ako smerodatnej konkurencie a ponúkajú silnú ochranu, pokiaľ ide o oblasti Vášho vozidla, ktoré sú najviac náchylné na poškodenie, ako napríklad:

  • Kapota
  • Predné nárazníky
  • Hrany dverí, kľučky a schodíky
  • Bočné zrkadlá
  • Bočné nárazníky
  • Blatníky

Chránime tiež Váš duševný pokoj. Autofólie LLumar poskytujú 5 ročnú záruku* a sú odborne nainštalované kvalifikovaným predajcov. Aby bola zaistená perfektná aplikácia, každý kus je rezaný na mieru, aby lícoval s Vašim vozidlom. Autofólie LLumar na ochranu laku majú ochranu, ktorá perfektne sedí.

S ochrannými autofóliami LLumar je starostlivosť o Vaše vozidlo jednoduchá, môžete si umyť auto tak ako obvykle. Použitie odporúčaného vosku z továrne zabezpečí, že Vaše vozidlo bude vyzerať ako v deň, kedy boli fólie nainštalované. Či už jazdíte - sedanom, SUVčkom, crossoverom alebo nákladným autom - LLumar poskytuje najlepšiu voľbu pre udržanie Vášho vozidla vo výbornej kondícií.

*Platia určité obmedzenia. Pozri autorizovaného predajcu pre údaje o záruke.

Milujete svoje auto pre mnoho dôvodov – od zážitkov z jazdy cez štýl až po komfort a bezpečnosť, ktorú cítite za volantom. S autofóliami LLumar k nim môžete pridať ďalší – odvážnejšiu jazdu ktorá prichádza s presvedčením, že Vy a Vaša rodina ste chránení pred škodlivými UV lúčmi, horúčavou a žiarením.

Viac pre majiteľov automobilov

Aplikácia a záruka

Okenné fólie Llumar sú odborne inštalované vyškolenými technikmi a opierajú sa o jednu z najlepších záruk v odvetví, ktorá Vám zabezpečí dlhotrvajúcu spokojnosť.

Viac informácií

Kontaktujte nášho obchodného zástupcu

Globálna sieť obchodných zástupcov LLumar bola starostlivo vybraná pre ich záväzok ku kvalite a vynikajúcim službám.

Kontaktujte nás