Prečo dovoliť neznesiteľnému teplu a žiareniu zničiť Vašu jazdu?

Spríjemnite si ​​ďalší výlet s autofóliami LLumar.

Nie je žiadnym tajomstvom, že vďaka slnečným lúčom sa môže stať interiér Vášho auta neznesiteľným. Teraz môžete zostať pokojný.

Počas horúcich letných dní sa zdá, že niet úniku zo sálavého slnečného žiarenia - a to aj v aute. Spustíte klimatizáciu pri nízkych otáčkach a než sa nazdáte, máte ju pustenú na plné pecky. A keď vyrazíte na cestu, oslepujúce žiarenie môže byť častokrát nebezpečným rozptýlením.

Autofólie LLumar môžu všetko zmeniť - vrátia Vám späť reguláciu chladnejšej a pohodlnejšej jazdy. Je preukázané, že autofólie LLumar znižujú vnútornú povrchovú teplotu až o 1,1°C. Zablokovaním viac ako 99% lúčov škodlivého ultrafialového žiarenia (UV), chránia autofólie LLumar cestujúcich pred poškodením kože a interiér Vášho vozidla od vyblednutiu a popraskania. A na cestách pomáhajú autofólie LLumar redukovať oslepujúce žiarenie a bolestivé namáhanie zraku.

S LLumarom si môžete vybrať z mnohých farebných odtieňov - od svetlých až po tmavé - ktoré poskytujú súkromie Vám, Vašim spolucestujúcim ako aj Vašim veciam. S LLumarom je jazda chladnejšia, bezpečnejšia a vo väčšom pohodlí. Okenné fólie sú odporúčané aj Nadáciou pre Výskum rakoviny ako súčasť komplexného programu starostlivosti o pleť.

Milujete svoje auto pre mnoho dôvodov – od zážitkov z jazdy cez štýl až po komfort a bezpečnosť, ktorú cítite za volantom. S autofóliami LLumar k nim môžete pridať ďalší – odvážnejšiu jazdu ktorá prichádza s presvedčením, že Vy a Vaša rodina ste chránení pred škodlivými UV lúčmi, horúčavou a žiarením.

Viac pre majiteľov automobilov

Aplikácia a záruka

Okenné fólie Llumar sú odborne inštalované vyškolenými technikmi a opierajú sa o jednu z najlepších záruk v odvetví, ktorá Vám zabezpečí dlhotrvajúcu spokojnosť.

Viac informácií

Kontaktujte nášho obchodného zástupcu

Globálna sieť obchodných zástupcov LLumar bola starostlivo vybraná pre ich záväzok ku kvalite a vynikajúcim službám.

Kontaktujte nás