Zablokujte nebezpečné UV žiarenie

Autofólie LLumar blokujú UV žiarenie, aby Vám pomohli znížiť riziko vzniku rakoviny.

Vedeli ste, že šoféri majú vyššiu mieru rakoviny kože na ich ľavej strane v dôsledku ožiarenia pri jazde?

Tu je vedecký fakt, ktorému väčšina ľudí môže len ťažko uveriť: Aj keď je to zriedkavé spáliť sa cez okno auta, môže Vás škodlivé ultrafialové (UVA) žiarenie, ktoré prispieva k predčasnému starnutiu a rakovine kože stále zasiahnuť.

Škody z UVA žiarenia sú kumulatívne, pretože prenikajú hlboko do kože a môžu ticho urýchliť proces starnutia, spôsobiť vrásky a dokonca aj rakovinu kože. V skutočnosti, výskum ukazuje, že vodiči majú vyššiu mieru rakoviny kože na svojej ľavej strane v dôsledku vystavenia pri jazde.

Prečo sa zmieriť s týmto rizikom, keď už viac nemusíte? Autofólie LLumar blokujú viac ako 99% škodlivých UV lúčov. To je dôvod, prečo Nadácia pre Výskum rakoviny odporúča okenné fólie ako súčasť komplexného programu starostlivosti o pleť.

Zistite viac o tom, ako Vás môžu autofólie udržať v bezpečí pred slnkom tým, že navštívite našu partnerskú stránku:

llumar.com/skinprotection

Milujete svoje auto pre mnoho dôvodov – od zážitkov z jazdy cez štýl až po komfort a bezpečnosť, ktorú cítite za volantom. S autofóliami LLumar k nim môžete pridať ďalší – odvážnejšiu jazdu ktorá prichádza s presvedčením, že Vy a Vaša rodina ste chránení pred škodlivými UV lúčmi, horúčavou a žiarením.

Viac pre majiteľov automobilov

Aplikácia a záruka

Okenné fólie Llumar sú odborne inštalované vyškolenými technikmi a opierajú sa o jednu z najlepších záruk v odvetví, ktorá Vám zabezpečí dlhotrvajúcu spokojnosť.

Viac informácií

Kontaktujte nášho obchodného zástupcu

Globálna sieť obchodných zástupcov LLumar bola starostlivo vybraná pre ich záväzok ku kvalite a vynikajúcim službám.

Kontaktujte nás