Anti grafity fólie

Znížite náklady na odstránenie grafitov s LLumar anti-graffiti filmom.

Po celom svete dochádza v mnohých mestách k narastajúcim problémom s grafitmi a ich nákladným odstránením. Vandali si našli nové ciele - značkovanie okenných skiel a ostatných povrchov na verejných priestranstvách pomocou leptavých nástrojov, kyseliny, farby a trvalého značenia.

LLumar anti-grafiti fólie, je osvedčené riešenie pre zmiernenie poškodenia grafitimi cenovo efektívnym spôsobom. Tieto špeciálne navrhnuté okenné fólie sú po inštalácií takmer neviditeľné, poskytujú odnímateľný povrch, ktorý môže znížiť alebo eliminovať potrebu nákladnej výmeny skla. Jedna výmena okna môže ľahko prekročiť desať až dvadsaťkrát náklady na aplikáciu ochranneh anti grafiti fólie.

Či už sú fólie proti grafitom nanášané na zvislé alebo šikmé sklá, zrkadlá alebo nerezovú oceľ, obchody, autobusy, kancelárske budovy alebo metrá je aplikácie a výmena anti-graffiti fólií profesionálne vyškoleným personálom rýchla a jednoduchá, aby sa zabránilo narušeniu, ktoré spôsobí výmena okna. Keď vandali zaútočia, fólia je jednoducho odstránená spolu so značkami a zanecháva nedotknutý sklenený povrch pripravený na výmenu anti-grafiti fólie.

A rýchle odstraňovanie grafitov odrádza vandalov, ktorí nedocielia uznanie, ktoré sa snažili dosiahnuť.

Kontrolovaním intenzity slnečných lúčov dokážu okenné fólie LLumar zredukovať koncentráciu tepla, odstrániť nežiaduce žiarenie a znížiť energetické náklady — takže sú všetci štastní.

Viac pre majiteľov & prevádzkovateľov obchodných priestorov

Aplikácia a záruka

Okenné fólie Llumar sú odborne inštalované vyškolenými technikmi a opierajú sa o jednu z najlepších záruk v odvetví.

Viac informácií

Kontaktujte nášho obchodného zástupcu

Náš obchodný zástupca Llumar Vám rád pomôže s Vašim stavebným projektom.

Kontaktujte nás