Komfort a produktivita pre lepšie pracovné prostredie

Zvýšte úspory energie so solárnou reguláciou okenných fólií.

Pochvaly a sťažnosti nájomíkov prichádzajú s riadením obchodnej budovy. Áno, môže to byť občas otravné, ale oplatí sa neignorovať túto dôležitú spätnú väzbu od nájomníkov a užívateľov. V mnohých prípadoch to, čo je dobré pre "tepelnú pohodu" je tiež dobré pre účty Vašej budovy.

Okenné fólie LLumar so solárnou reguláciou poskytujú nákladovo efektívnu možnosť, ktorá zvýši pohodlie zamestnancov ako aj nájomníkov objektu.

Okná chránené solárnou reguláciou LLumar umožňujú prirodzený dopad svetla bez oslnenia.

Odkryté žalúzie a rolety znižujú potrebu svietidiel a stropného osvetlenia - znížujú náklady - a zároveň pomáhajú obyvateľom zachovať tak vytúžené spojenie s prírodou. 

Pomáhame odstrániť teplé a studené miesta

Znížením teploty a solárnej energie sa môžu okná tónované okennými fóliami LLumar vyrovnať s teplými a studenými miestami v celom Vašom objekte. Výsledkom je viac spokojných nájomníkov a väčšie pohodlie zamestnancov.

Funguje to aj pri získavaní prémiových nájomníkmi, ktorí čoraz viac hľadajú "zelené inovácie", ktoré im môžu poskytnúť overené úspory energie.

Pri porovnaní nákladov je dôležité si uvedomiť, že najnovšia technológia solárneho ovládania okenných fólií stojí len zlomok z toho, čo by ste dali za výmenu okien, a pracuje na znížení záťaže HVAC (systému kúrenia, ventilácie a klimatizácie).

Kontrolovaním intenzity slnečných lúčov dokážu okenné fólie LLumar zredukovať koncentráciu tepla, odstrániť nežiaduce žiarenie a znížiť energetické náklady — takže sú všetci štastní.

Viac pre majiteľov & prevádzkovateľov obchodných priestorov

Aplikácia a záruka

Okenné fólie Llumar sú odborne inštalované vyškolenými technikmi a opierajú sa o jednu z najlepších záruk v odvetví.

Viac informácií

Kontaktujte nášho obchodného zástupcu

Náš obchodný zástupca Llumar Vám rád pomôže s Vašim stavebným projektom.

Kontaktujte nás