Inovujte okná bez ich výmeny

Energeticky úsporné okenné fólie sú cenovo dostupná alternatíva k výmene okien.

Alternatíva výmeny okien

Vedeli ste, že až jedna tretina nákladov na vykurovanie a chladenie domov sa stráca oknami, ktoré nie sú energeticky efektívne? S nákladmi na vykurovanie, ktoré "vyhadzujete do vzduchu", môžete začať zvažovať výmenu energeticky úsporných okien. Ale skôr, než utrátite tisíce eur, zoberte do úvahy všetky úspory, ktorú si vychutnáte s fóliami LLumar.

Energeticky úsporné okenné fólie LLumar ponúkajú dostupnú alternatívu k výmene okien, ak je Vašim cieľom zvýšenie energetickej efektívnosti. Fólie LLumar môžu pomôcť oknám, ktoré sú v dobrom stave, ale jednoducho nie sú energeticky efektívne. Poškodené alebo chátrajúce okná bude treba vymeniť. Faktom však je, že náklady na rýchlu a profesionálnu inštaláciu energeticky úsporných okených fólií tvoria asi jednu pätinu z nákladov na výmenu okien! Ešte dôležitejšie však je, že:

  • Energeticky úsporné okenné fólie LLumar môžu tiež znížiť náklady na chladenie.
  • Fólie LLumar pomáhajú znížiť spotrebu energie Vášho domova, šetria peniaze a pomáhajú životnému prostrediu.

Tak si vyberte LLumar a inovujte Vaše okná bez toho, aby ste ich vymieňali a ušetrite si dlhú cestu.

Okenné fólie LLumar stlmujú účinky slnečného žiarenia a vy si tak opäť môžete vychutnať Vaše miestnosti kedykoľvek chcete. Navyšše ušetríte náklady na klimatizácií a ochránite Vašu rodinu pred škodlivým UV žiarením čím pridáte dlhotrvajúcu hodnotu a krásu do Vášho domova.

Viac pre miľovníkov domova

Aplikácia a záruka

Okenné fólie Llumar sú odborne inštalované vyškolenými technikmi a opierajú sa o jednu z najlepších záruk v odvetví, ktorá Vám zabezpečí dlhotrvajúcu spokojnosť.

Viac informácií

Kontaktujte nášho obchodného zástupcu

Globálna sieť obchodných zástupcov LLumar bola starostlivo vybraná pre ich záväzok ku kvalite a vynikajúcim službám.

Kontaktujte nás