Kontrola teploty a žiarenia

Prevezmite kontrolu nad slnkom s rezidenčnými okennými fóliami LLumar.
Jediná vec, ktorá sa bude topiť sú Vaše účty za energiu.

Okná sú dôležitou súčasťou každej domácnosti, od svetla, ktoré púštajú dnu, až po vyhľady, ktoré odhaľujú. Avšak môžu tiež vytvoriť rad problémov od nadmerného oslnenia, cez nahromadenie teplného žiarenia až po vysoké náklady na energiu, keďže ste nútení púšťať klimatizáciu častejšie pre zachovanie Vášho pohodlia. Rezidenčné okenné fólie LLumar Vám pomôžu kontrolovať tieto problémy a zároveň poskytujú väčšie pohodlie a nižšie celkové náklady na energiu.

Okná hrajú významnú úlohu v regulácii tepla a energie vo Vašej domácnosti. Podľa "EPA Energy Star Buildings Upgrade Manual". je v Spojených štátoch približne jedna tretina priemerného účtu na domácnosť vyhodená tepelnými stratami v zime a tepelnými ziskami v lete cez neošetrené okná. Rezidenčné okenné fólie LLumar môžu znížiť náklady na vykurovanie a chladenie prostredníctvom zníženia vonkajšieho slnečného žiarenia, odstránenia teplých a studených miest a zamedzeniu teplných strát.

Vyhrnte rolety, žalúzie alebo závesy a nechajte svetlo opäť preniknúť do hĺbky Vášho domova! Okenné fólie LLumar redukujú odlesky až o 87%, takže pracovať na počítači alebo sledovať televíziu ešte nikdy nebolo ľahšie. A pretože sú rezidenčné okenné fólie LLumar k dispozícii v rôznych jasných, svetlých a jemných odtieňoch, budete mať možnosť vychutnať si Váš výhľad.

Okenné fólie LLumar stlmujú účinky slnečného žiarenia a vy si tak opäť môžete vychutnať Vaše miestnosti kedykoľvek chcete. Navyšše ušetríte náklady na klimatizácií a ochránite Vašu rodinu pred škodlivým UV žiarením čím pridáte dlhotrvajúcu hodnotu a krásu do Vášho domova.

Viac pre miľovníkov domova

Aplikácia a záruka

Okenné fólie Llumar sú odborne inštalované vyškolenými technikmi a opierajú sa o jednu z najlepších záruk v odvetví, ktorá Vám zabezpečí dlhotrvajúcu spokojnosť.

Viac informácií

Kontaktujte nášho obchodného zástupcu

Globálna sieť obchodných zástupcov LLumar bola starostlivo vybraná pre ich záväzok ku kvalite a vynikajúcim službám.

Kontaktujte nás