Ochranné okenné fólie pre Vašu rodinu

Osobitné ochranné opatrenia pre Vás a Vašu rodinu.

Bezpečnostné okenné fólie pre Vašu rodinu

Nehody a búrky môžu rozbiť okná bez varovania a rozmetať lietajúce črepy skla po okolí. Môže to viesť k vážnym poraneniam Vašej rodiny a významnému poškodeniu Vášho domova. Toto riziko môžete výrazne znížiť s ochrannými a bezpečnostnými fóliami LLumar.

Vyrobené z hrubého, vysokovýkonného polyesteru viazaného silnými priľnavými látkami poskytujú ochranné a bezpečnostné fólie LLumar opticky číru, ale výkonnú bariéru proti útokom, ktorá pomáha držať sklo pohromade v prípade nárazu alebo zemetrasenia. Kým táto bariéra pomáha chrániť pred škodlivými účinkami lietajucého rozbitého skla, sťažuje tiež votrelcom rýchlo preraziť oknami.

Bezpečnostné okenné fólie LLumar spĺňajú najprísnejšie priemyselné normy v Spojených štátoch, Európe a po celom svete, takže sa môžete spoľahnúť, že používate produkt, ktorý funguje. A pretože sú opticky nepriehľadné, nebudete ani vedieť, že tam sú - až pokiaľ sa niečo nestane. Berte to ako poistenie!

Okenné fólie LLumar stlmujú účinky slnečného žiarenia a vy si tak opäť môžete vychutnať Vaše miestnosti kedykoľvek chcete. Navyšše ušetríte náklady na klimatizácií a ochránite Vašu rodinu pred škodlivým UV žiarením čím pridáte dlhotrvajúcu hodnotu a krásu do Vášho domova.

Viac pre miľovníkov domova

Aplikácia a záruka

Okenné fólie Llumar sú odborne inštalované vyškolenými technikmi a opierajú sa o jednu z najlepších záruk v odvetví, ktorá Vám zabezpečí dlhotrvajúcu spokojnosť.

Viac informácií

Kontaktujte nášho obchodného zástupcu

Globálna sieť obchodných zástupcov LLumar bola starostlivo vybraná pre ich záväzok ku kvalite a vynikajúcim službám.

Kontaktujte nás