Dekoratívne okenné fólie LLumar® iLLusions™

Krásne a lacné. Zábavné a funkčné. Odvážne a jemné.

Či už vytvárate náladové alebo riešite funkčné problémy, zistíte, že je ťažké odolať experimentovaniu s fóliami LLumar® iLLusions™. Vzhľadom k tomu, že ide o odolné, ale ľahko odstrániteľné dekoračné fólie, sú LLumar® iLLusions™ ideálny spôsob ako vytvoriť trvalú alebo dočasnú funkciu Vašej inovácie.

Naši dizajnéri starostlivo vybrali sortiment námraz, vzorov, textúr, prechodov a špeciálnych procedúr, ktoré podnecujú nápady. Preskúmajte možnosti súkromia a štýlu:

  • Sprchové kúty – Zakryte výhľad, pridajte vzory alebo sa hrajte s farbou
  • Sklenené dvierka – Skryte neporiadok alebo osviežte štýl miestnosti
  • Sklenené stolíky – Vdýchnite život starému nábytku
  • Vonkajšie okná – Vytvorte súkromie alebo náladu s filtrovaným svetlom

Nechajte pracovať svoju fantáziu. S LLumar® iLLusions™ môžete obohatiť v podstate akýkoľvek sklenený povrch, alebo ho dokonca premeniť na umelecké dielo.

LLumar robí viac než len prispieva k vytvoreniu súkromia alebo štýlu. Pomáha tiež rozptyľovať koncentráciu teplného žiarenia, zvyšovať bezpečnosť a je múdrou alternatívou k nákladnej výmene okien.

Viac pre miľovníkov domova

Aplikácia a záruka

Okenné fólie LLumar® iLLusions™ sú odborne inštalované vyškolenými technikmi a opierajú sa o jednu z najlepších záruk v odvetví, ktorá Vám zabezpečí dlhotrvajúcu spokojnosť.

Viac informácií

Kontaktujte nášho obchodného zástupcu

Naša globálna sieť obchodných zástupcov LLumar bola starostlivo vybraná pre ich záväzok k zákazníckej spokojnosti a vynikajúcim službám.

Kontaktujte nás

Interaktívna vizualizácia fólií

Zmente odtieň a štýl, kliknutím na náš vizualizátor odhalíte viac ako 50 fólií inštalovaných v komerčných budovách po celom svete.

Vizualizátor fólií