UV ochrana pred ultrafialovým žiarením pre Váš domov a rodinu

Okenné fólie LLumar s UV ochranou zabraňujú škodám zo slnka.

Okenné fólie LLumar pomáhajú zachovať farbu tkanín, kobercov a tvrdých podláh.

Ak ste nedávno zariadili alebo zrekonštruovali Váš domov, dodali ste mu krajší vzhľad pre Vaše okolie a nový výhľad pre Vás. Ale škodlivé UV lúče môžu poškodiť Vaše veci veľmi rýchlo.

Väčšinou sa látky, nábytok a umelecké diela môžu poškodiť a vyblednúť prechádzaním slnečného UV žiarenia nechránenými oknami. Tým, že zablokujú viac ako 99% všetkých UV lúčov, ponúkajú okenné fólie LLumar ochranu veciam, ktoré máte radi a ktoré majú pre Vás osobitný význam. To pomôže zachovať farbu tkanín, kobercov a tvrdých podláh a chrániť jemné starožitností, lesy a umelecké diela pred farebnými škvrnami a vyblednutím.

UVA lúče prechádzajú oknami Vášho domova a nielen, že negatívne vplývajú na Vaše zariadenie, ale poškodzujú aj oči, kožu a môžu prispieť k predčasnému starnutiu a viesť k rakovine kože. Jednému z piatich ľudí na svete dnes vzniká rakovina kože, tak prečo žiť s takýmto rizikom? UV ochrana okenných fólií LLumar je určená na krytie pred škodlivými ultrafialovými lúčmi prostredníctvom mikro tenkého filmu, ktorý je transparentný, takže si môžete vychutnať výhľad bez UV žiarenia.

Okenné fólie LLumar s UV ochranou sú odporučané dermatológmi ako ďalšie preventívne kožné opatrenie u pacientov s kožnými chorobami, fotosenzitivitou a rakovinou kože. UV ochrana okenných fólií LLumar získala odcenenie "The Skin Cancer Seal of Recommendation". Pečať je udeľovaná produktom, ktoré chránia proti rakovine kože, rovnako ako proti slnečnému žiareniu. Pomáha meniť vyhliadky pre Vašu rodinu. Uistite sa, že je UV ochrana okenných fólií LLumar súčastou Vášho bezpečnostného programu proti UV žiareniu. Viete ako sa hovrí, človek si nemôže byť nikdy príliš istý.

Okenné fólie LLumar stlmujú účinky slnečného žiarenia a vy si tak opäť môžete vychutnať Vaše miestnosti kedykoľvek chcete. Navyšše ušetríte náklady na klimatizácií a ochránite Vašu rodinu pred škodlivým UV žiarením čím pridáte dlhotrvajúcu hodnotu a krásu do Vášho domova.

Viac pre miľovníkov domova

Aplikácia a záruka

Okenné fólie Llumar sú odborne inštalované vyškolenými technikmi a opierajú sa o jednu z najlepších záruk v odvetví, ktorá Vám zabezpečí dlhotrvajúcu spokojnosť.

Viac informácií

Kontaktujte nášho obchodného zástupcu

Globálna sieť obchodných zástupcov LLumar bola starostlivo vybraná pre ich záväzok ku kvalite a vynikajúcim službám.

Kontaktujte nás